Idősek napja

Idősek Napi köszöntés

Az idős emberek nagyon fontosak életünkben, hiszen ők adnak iránymutatást számunkra életünk minden percében! Október 1-jén egy kicsit rájuk figyelünk, megemlékezünk róluk.

A Cecei Általános Iskola 2.a osztályosaival egy régi hagyománnyal igyekeztünk örömöt szerezni a Cecei Őszirózsa Nyugdíjas Klub tagjainak, amikor 2023. október 2-án, hétfőn ellátogattunk hozzájuk és versekkel, dalokkal, szövegekkel köszöntöttük őket. Kis csapatunkat Ferenczi Réka, Kovács Izabella, Markovits Rebeka, Szakál Petra és Trázer Luca is kiegészítette, akik a nehézségek ellenére sokat készültek, próbáltak velünk és nagy segítséget nyújtottak a szervezési feladatokban is! Tornócziné Bondor Csilla tanárnő segítségével egy népdalcsokrot is összeállítottak, amivel még gazdagabbá tették műsorunkat.

Úgy gondolom, hogy nagy örömöt, vidámságot tudtunk szerezni az idősebb tagoknak műsorunkkal, amit vendéglátással háláltak meg, amit szívesen elfogyasztottunk!

Szabóné Várady Katalin, tanító