XXVI. Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Az iskola legjobb helyesírói vettek részt az idei évben is megrendezésre kerülő Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási versenyen.

Az első, iskolai fordulóra márciusban került sor, melyen 17 tanuló mérettette meg magát.

Az 5. osztályosok közül Asbóth József, Doktor Dorián, Ferenczi Réka, Kovács Katica, Markovits Rebeka, Trázer Luca, a 6. évfolyamon Doma Nikoletta, Demeter Levente, Holecz Alexandra, Pajor Ádám, Pintér Tamás, a 7. osztályból Klazer Georgina, Kovács Izabella Norina, Szeder Márk, a 8. évfolyamon pedig Boris Bernadett, Kondor Marcell és Pintér Kevin versenyzett.

A második, megyei fordulóra áprilisban került sor, melyre iskolánk két 5. osztályos tanulója, Asbóth József és Doktor Dorián kapott meghívást. A versenyen tisztességen helytálltak.

Mindenkinek köszönjük a felkészülést és a versenyzést!