Kirándulás a Bakonyba!

Iskolánk hatodik és hetedik osztályos tanulóinak 20 fős csoportja június 25-én, vasárnap útnak indult a Bakony szívébe, Vinyére. 

A vonatozás és egy fél órás sétát követően kora délután megérkeztünk a Likas-kő Vendégházhoz.  A szobák elfoglalása után, a gyerekek már udvaron fociztak, a délután folyamán pedig egy rövid túrát tettük a szállásunk nevét is adó Likas-kőhöz.  Itt felfedezték, hogy valóban likas az a kő, majd következett az önfeledt bújócskázás. Ezután a ház környékét térképezték fel, megjárták a Hódos-ér medrét is. Az éjszakai túrát már nagy izgalommal várták a diákjaink, lámpa nélkül sétáltunk az erdőben, majd a bátorság próba következett, amely többeknél is valódi kihívását okozott. Késő éjjel tértünk nyugovóra.

Hétfő reggel összecsomagoltunk és egy rövidebb utat tettünk meg a Cuha-patak csodálatos völgyében, majd az ebédet követően indultuk haza.

Fantasztikus élményekkel gazdagodtuk a kirándulás során.

Ági néni és Judit néni