Mezei futóverseny Sárbogárdon

Mezei futóverseny Sárbogárdon

A Cecei Általános Iskola tanulói hagyományosan részt vesznek a Magyar Diáksport Szövetség által megszervezett és koordinált Diákolimpia körzeti rendezvényein.

Az idei tanév őszén, október 29-én került sor a Sárbogárdi Futópályán a Mezei Futóversenyre, amely a nagyon jó minőségű rekortán pályának köszönhetően már nem „mezei” körülmények között került megrendezésre.

Iskolánk felső tagozatos diákjai közül 13 ügyes atléta képviselte iskolánkat, akik közül többen szép sikert értek el.

A legfiatalabbak lányok között (2. korcsoport) Ferenczi Réka 5. osztályos tanuló második helyezést ért el a versenyen. A 3. korcsoportos lány versenyt Balogh Blanka 6. osztályos tanuló meggyőző fölénnyel nyerte meg. A 4. korcsoportos fiúk között kettős cecei siker született, hiszen Potyondi Gergő 7. osztályos tanuló második, Balogh János 8. osztályos tanuló pedig első helyezést ért el.

Minden versenyzőnek gratulálunk a kitartó versenyzésért!