NEAO-KP-1-2023/10-000658

Pályázati azonosító: NEAO-KP-1-2023/10-000658

Kiírás: Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2023.

Tárgy: Új nemzedékek jövőjéért kollégium – Vegyes támogatás 2023.

Projekt címe: Tálentumok tárháza

Az elnyert támogatás összege:  3.150.000,- Ft

Benyújtott pályázatunk fő célja a társadalmi felzárkózás és a tehetséggondozás, a hátrányos helyzetű tanulói csoportok támogatása – a 2022-ben megkezdett – Tálentum Műhelyek  működésének folytatásával a Cecei Általános Iskola tanulóinak.

A megvalósítás elsődleges helyszíne a Cecei Általános Iskola, továbbá a program megvalósítása során felkeresett külső helyszínek. Rövidtávú eredményként elvárható a tanulási eredményesség növelése, komplex személyiségfejlesztés biztosítása, míg hosszú távon a képzett és élethosszig tartó tanulásra képes fiatalok kinevelése.