Rajzos délután a Mészölyben

Rajzos délután a Mészölyben

Október 13-án, pénteken a sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 40 éves jubileumi programján, egy rajzos délutáni foglalkozáson vettek részt a Talentum képzőművészeti műhely tehetséges tanulói.

 A rendezvényen a környékbeli iskolák mind képviseltették magukat, így közel 50 gyermek, köztük iskolánkból Kovács-Horváth Marietta, Suplicz Szabolcs, Mészáros Kristóf Ádám hetedik, Ferenczi Réka, Szakál Petra, Káldi Zoé Erzsébet hatodik és Mészáros Dominik Bence ötödik osztályos tanuló vett részt a megmérettetésen.

Az ünnepélyes megnyitót követően két önálló, kreatív feladat várt a gyerekekre. Mészöly Géza festőművész korához kötődő dalokat, verseket, történeteket illusztráltak, majd a második feladatban csendéletet kellett reprodukálnia a résztvevőknek.

Csapatunk minden résztvevője magabiztosan használta rajzeszközeit, mindannyian bizonyították rátermettségüket, tehetségüket.

Nagy örömünkre a zsűri Mészáros Kristóf Ádám illusztrációs munkáját 3. helyezéssel, oklevéllel és könyvjutalommal is díjazta!

Köszönjük a szervezőknek a meghívást és az élményekkel teli délutánt!

Tornócziné Bondor Csilla