Székesfehérvári Pedagógiai Oktatási Központjának díjátadó ünnepsége

Díjátadón jártunk

Az a megtiszteltetés érte a két 1. a osztályos tanulót, hogy a váli vármegyei versmondóversenyen elért II. és III. helyezésük elismeréseként meghívást kaptak a székesfehérvári, vármegyei díjátadó ünnepségre.

A meghívott vendégeket Galambos Zsuzsanna főigazgató asszony köszöntötte és méltatta teljesítményüket, kitartásukat, szorgalmukat. Kihangsúlyozta, hogy a megjelent fiatalok a 2022/23-as tanév tanulmányi- és tehetséggondozó versenyeinek megyei legjobban teljesítő tanulói, akikre méltán lehetünk büszkék!

Ezután mindenkinek személyesen adta át az oklevelét, valamint az ajándék Libri könyvutalványokat.

Köszönetet mondott a felkészítő tanároknak is, akik támogatták a tehetségek felismerését és kibontakozását egyaránt.