Utazás a Galaxisban rajzpályázat

Utazás a Galaxisban rajzpályázat

Április 12-e az Űrhajózás napja. Ebből az alkalomból hirdetett rajzpályázatot a Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola „Utazás a Galaxisban” címmel. A versenyre 1-5. évfolyamos tanulóink készítettek pályaműveket.

Az ünnepélyes kiállításmegnyitóra és díjkiosztóra május 3-án került sor. A köszöntőben elhangzottak alapján több mint 400 alkotás közül válogatták ki a díjazott és a kiállításon szereplő műveket, melyek között iskolánk tanulói által készített rajzok is helyet kaptak.

Díjazásban részesültek: Dömők Gergő 1. b, Dömők Nóra 2.a, Fülöp Viktória 3.b, Jármai Dániel 3.a, Surnyák-Asbóth Gergő 3.a és Dömők Fanni Flóra 4. osztályos tanulóink.

A díjazottakon kívül Erdős Maja, Fülöp Adrián, Simon Zita 1. b osztályos, Gajdos Mirjam, Szeder Léna 2.a osztályos, Erdős Zora, Gajdos Áron, Horváth Dóra, Molnár Kevin Brendon, Selmeczi-Kovács Angéla, Szalai Viktória 3.a osztályos,  valamint Kovács Patrícia és Simon Míra 4. osztályos tanulóink rajzai szerepeltek a kiállításon.

Gratulálunk az elért eredményhez!