Színes festményekkel szépült az iskola új szárnya

Az előző évben megkezdődtek a felújítási munkálatok a Cecei Általános Iskolában. Nem csupán új tornacsarnokkal, de új termekkel, sőt, egy teljesen új szárnnyal is bővült az épület. Ez utóbbit idéntől az első és a második évfolyamosok vették birtokukba. A diákok már a kezdetektől nagyon otthonosan és kényelmesen érezték magukat az új környezetben, azonban a Chamelon Design alkotóinak jóvoltából október végétől még gyönyörűbb falak között tanulhatnak. Misurda Ágnes és Hodosán Marica ugyanis az EFOP-4.1.2-17-2017-00076  projekt keretében egy igazi mesevilágot varázsolt a folyosó falaira, ezzel is hozzájárulva a „Cecei Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése” nevet viselő program sikerességéhez.

A gyerekeknek és a pedagógusoknak egyaránt nagyon tetszett az alkotásuk, különösen jó érzés minden nap ilyen falak között sétálni, tanulni, rájuk nézve pedig még a dolgos hétköznapokat is színesebbé varázsolják.

Köszönjük szépen a munkájukat!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük